Genel Başvuru

Ulusal ve uluslararası pazarda Endüstriyel Robot üreticisi olarak faaliyet gösteren firmamızın özellikle duyurulmuş ilanları arasında niteliklerinize uygun bir iş ilanı yoksa, ancak yine de istihdam için değerlendirilmek üzere Genel Başvuru ilanı formunu doldurabilirsiniz. Genel Başvuru’da bulunacak adayların durumunu sağlıklı bir şekilde değerlendirebilmemiz için adayların başvuru formunda yer alan bilgi bölümlerinin tamamını eksiksiz olarak doldurmaları, form sayfasına CV (özgeçmiş) yüklemeleri ve neden özellikle firmamızda çalışmak istediklerini belirtecek şekilde mesaj kısmını doldurmaları beklenmektedir.

Ayrıca istisnasız tüm adayların;

 • Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi
 • İşinde titiz ve insiyatif alabilecek
 • ERP sürecinin gereklerini yerine getirmeye hazır
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden ya da edebilecek olmaları önemlidir.

  T.C. VatandaşıyımYabancı Uyrukluyum

  Maksimum boyut; 2MB - Desteklenen formatlar; PDF, DOC, DOCX

  Stajyer

  Ulusal ve uluslararası pazarda Endüstriyel Robot üreticisi olarak faaliyet gösteren firmamızda meslek liseleri, çıraklık eğitim merkezi gibi orta öğretim kurum öğrencileri ile meslek yüksek okulları ve üniversitelerin Makine, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar gibi teknik bölümlerinde öğrenimine devam eden sınırlı sayıda öğrenciye yılın farklı dönemlerinde staj imkanı sağlanmaktadır. Tecrübelerimize dayanarak oluşturduğumuz staj kabul ve uygulama politikamız şu şekilde özetlenebilir;

  I. Staj değerlendirme süreci dikkate değer zaman alan bir süreçtir, bu nedenle staj başvurularının talep edilen staj başlangıç tarihinden en az üç ay öncesinde yapılması gerekmektedir.

  II. Tüm adayların staj başvuru değerlendirme sürecinde eğitim ve yetenekleri değerlendirilerek potansiyelleri belirlenir ve bu doğrultuda uygun olabileceği düşünülen adaylara verilecek görev ve sorumluluk aday ile paylaşılarak karşılıklı teyit akabinde staj kabulü gerçekleştirilir. Uygun bulunmayan adaylara bu durum kesinleştiğinde bildirilir.

  III. Stajyer adayının öğrenim gördüğü kurumda mevcut not ortalamasının 100 üzerinden en az 70 ya da 4.0 üzerinden 2.8 olması gerekmektedir.

  IV. Firmamızda stajyer ve çırakların verimli bir süreç yaşayarak en üst düzeyde mesleki anlamda gelişmelerini sağlamak, firmamıza ellerinden geldiğince değer katmaları ve firma kaynaklarını keyfi nedenlerle meşgul etmeyeceklerinden emin olmak için verilen görev ve sorumlulukları aktif olarak çalışarak gerçekleştireceklerdir. Bu durumun aksine hareket edenler, staja kabul edilmiş ve başlamış dahi olsalar, sözlü olarak uyarılarak istenen doğrultuda değişim talep edilecektir. Uyarıya rağmen düzelme görülmeyen adayların stajları ikinci bir uyarıya gerek görmeden sonlandırılarak, öğrencilerin bağlı oldukları öğrenim kurumuna bilgi verilecektir.

  V. Stajyer ve çırak öğrenciler firmamızda görev aldıkları sürece yasaların gerektirdiği ve kendilerine yazılı ve sözlü olarak bildirilecek İş Sağlığı Güvenliği (İSG), Pandemi Salgın Tedbirleri, Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK), vb. gibi tüm kanun ve yönetmeliklere, kural ve talimatlara istisnasız uymayı stajyer ve çıraklık başvuru yaptıkları tarih itibariyle peşinen kabul etmiş sayılırlar.

  VI. Staj ya da çıraklık eğitimini firmamızda gerçekleştirecek öğrencilerin firmamız bilgi, belge ve dosyaları her ne amaçla olursa olsun yazılı iznimiz olmadan firma-dışında üçüncü gerçek ve tüzel kişilerle paylaşması kesinlikle yasaktır. Aksine tavır sergileyen öğrencilerin tespiti halinde yasal işlem başlatılacak ve öğrenim gördükleri kuruma duruma dair bilgi verilecektir.

  VII. Firmamız İstanbul ili Tuzla İlçesinde yer almakta olup konaklama imkanına sahip değildir. Bu nedenle il dışından staj başvurusu yapacak adayların konaklama ve ulaşım hususlarını kendi başlarına çözümlemeleri gerekmektedir. Yasa gereği öğrencilerin zorunlu SGK sigortaları bağlı bulundukları öğrenim kurumlarınca yapılmaktadır. Firmamızda stajyer ve çırak öğrencilere stajları boyunca ücretsiz öğle yemeği sağlanmaktadır. Uzun süreli ve tam zamanlı görev alacak stajyer ve çıraklara yasalarla belirlenen miktarda ödeme yapılabilmektedir. Ancak kısa süreli veya yarı-zamanlı stajyer ve çıraklara herhangi bir ödeme yapılmaz. Maaş durumuna dair stajyer ve çıraklara başvuru değerlendirme sürecinde bilgi verilecektir.

  VIII. İstisnasız tüm stajyer ve çırakların firmamızda bulundukları süre boyunca verilen görev ve sorumlulukları titiz bir şekilde ve üstlerine saygıyı gözeterek yürütmeleri beklenmektir.

  Yukarıda detayları verilen yaklaşım ve prensipleri benimseyen adayların işbu Stajyer veya Çırak İlanı’na başvurması gerekmektedir.

   T.C. VatandaşıyımYabancı Uyrukluyum

   Maksimum boyut; 2MB - Desteklenen formatlar; PDF, DOC, DOCX

   Bölge Satış Yöneticisi

   Ulusal ve uluslararası pazarda, Endüstriyel Robot Üreticisi olarak faaliyet gösteren firmamızın yurtiçi satış ve ihracat organizasyonunda görev almak üzere;

   • Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun
   • Tercihen teknik ürün satışı konusunda tecrübeli
   • İyi derecede İngilizce bilen
   • MS Office uygulamalarına hâkim
   • Yurtiçi ve yurtdışına seyahat engeli bulunmayan
   • B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen
   • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
   • Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi
   • İnsan ilişkileri güçlü, sonuç odaklı, dinamik ve ikna yeteneği gelişmiş motivasyonu yüksek iş arkadaşları arıyoruz.

   Özet Bilgiler

   Pozisyon: Bölge Satış Yöneticisi
   Sektör: Endüstriyel Robotik Çözümler
   Kategori: Satış ve Pazarlama
   Çalışma Şekli: Tam zamanlı
   Pozisyon Seviyesi: Tercihen Tecrübeli
   Çalışma Yeri: İstanbul Anadolu Yakası / Tuzla
   İlan Tarihi: 28.04.2020
   Güncelleme Tarihi: 28.04.2020
   Son Başvuru Tarihi: 28.05.2020

    T.C. VatandaşıyımYabancı Uyrukluyum

    Maksimum boyut; 2MB - Desteklenen formatlar; PDF, DOC, DOCX