Hakkında

Meteplast, bahçe mobilyası, stadyum koltukları, mutfak eşyaları, ev gereçleri, sanayi ürünleri ve ambalaj malzemeleri üretiminde hizmet vermektedir. Üretimde geliştirdiğimiz çözümler ile uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız.

Müşteri:
Meteplast
Sektör:
Gıda Ambalajı
Verilen Hizmet:
Üstten Giriş Robot
İrtibat:
https://www.meteplast.com/

Müşterimizin Görüşleri

• Ne kadar süredir işbirliğimiz mevcuttur?
Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir, Murat Güldökmez ile işbirliğimiz mevcut, kendisi robot süreçlerimizde ekibiyle birlikte bize hızlı, ilgi ve alakasıyla büyük katkı vermiştir. İş birliği içerisinde olduğumuz kişiler aynı zamanda bizim yakın dostlarımızdır, Murat bey de bizim için öyledir. Murat bey ve ekibi robotlarımızla ilgili herhangi bir konu olduğunda çözüm odaklı bakış açısıyla hızlı bir şekilde çözüm bulmuşlardır. Üretim yapan, ülke ekonomisine katkı sağlayan bizler gibi firmaların, her zaman daha ileri gidebilmesi için, birlikte çalıştıkları iş ortakları önemli rol oynamaktadır. Moritech bu noktada bizimle birlikte gelişen, gelişmemize katkı sağlayan bir firmadır.

• Moritech firmasını tercih etmenizde neler etkili olmuştur? ( ürün kalitesi, ürünün bilinirliği, uygun termin süresi, stok ürün, güven, fiyat kalite performansı)
Moritech firmasını tercih etmemizde ürünlerinin arkasında durmaları sebebiyle duyduğumuz güven, ilgi alaka , teknik destek, termin süresi ve kalite performansı olmuştur.
• Ürün kalitesi beklentiniz nelerdi ve karşılandı mı? (mekanik sağlamlık, kolay kurulum, hız, kullanım esnekliği)
Ürün kalitesi beklentimiz tarafımıza özel robot sisteminin hızlı , sorunsuz, esnek bir şekilde çalışmasıydı, beklentimiz karşılandı, ayrıca mekanik sağlamlık noktasında da memnun kaldık.

• Servis kalitesi beklentileriniz nelerdi ve karşılandı mı? (telefonla ya da fiili müdahale gereken durumlarda hızlı dönüş ve olumlu sonuç alabildiniz mi)
Servis kalitesi beklentimiz bize hızlı dönüş yapılmasıydı, ve ne zaman ulaşmak istesek, hızlı bir şekilde, gerek fiili müdahele, gerek ise telefonla müdahele de hızlı ve çözüm odaklı dönüş aldık, dünyanın içinde bulunduğu pandemi sürecinde bile üretimimiz devam ederken, Moritech bizi bu süreçte destekleriyle yalnız bırakmadı.

• Yedek parça konularında ihtiyacınız oldu mu ve olduğunda bu taleplerin yerine getirilmesi süreci size yeterli miydi?
İhtiyaçlarımız oldu, bu taleplerin yerine getirilmesi, hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlandı.

• İhtiyaç duyduğunuzda gerek satış gerek servis birimine kolay ulaşabildiniz mi?
Satış birimine ve servis birimine kolay ulaşabildik. Gerekli destekleri aldık.

• Moritech firması sizleri ürünlerini kullandığınızdan dolayı gerekli özeni gösteriyor mu?
Moritech firması tüm ekip olarak, bizlere her konuda gereken desteği vermekte olup, gerekli özeni göstermektedir.