Hakkında

Esli Endüstriyel 1997 yılında Antalya’da kurulmuş ve günümüze dek hizmet vermeyi sürdürmektedir. Merkez ofis ve fabrikası Antalya’da bulunan Esli’nin İstanbul Avrupa, İstanbul Asya, Ankara, İzmir, Adana, Kocaeli ve Bodrum şubeleri bulunmaktadır.

Su ve atık su arıtma sektörü ile ilgili mühendislik, proje, imalat, uygulama, teknik hizmet ve her türlü malzeme temini konuları üzerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin neresinde olursa olsun tüm müşterilerine en geç 24 saat içerisinde teknik servis hizmeti sunabilen, güçlü stok ve dağıtım ağı ile sektörün lider firmasıdır.

340 kişiyi aşan uzman kadrosuyla, AR-GE ve üretime önem vererek sektörde yaptığı başarılı teknik uygulamalar ile lokomotif bir firma olma özelliği taşımaktadır.

Müşteri:
Esli Endüstriyel
Sektör:
Su Arıtma Cihazları
Verilen Hizmet:
Üstten Giriş Robot
İrtibat:
www.esli.com.tr

Sunulan Çözümler

Moritech ile yaklaşık 3 yıldır çalışmaktayız. Satın aldığımız almış olduğumuz Star marka ürün alma robotları zaten dünyada bilinen ve kalitesini uzun yıllardır ispatlamış bir marka olduğundan ürün alma robotlarında ilk tercihimiz oldu. Bu süre zarfında robotlarımızda mekanik ve elektriksel hiç bir ciddi sorunla karşılaşmadık. Kalite olarak beklentileri karşılamakla birlikte minimum arıza oranıyla da üretimimize performans olarak ciddi artı katma değer sağlamaktadır. Yedek parça konusunda şimdiye kadar ihtiyaç olmadığından yorum yapamamakla birlikte parametrelerle ilgili ya da değişik bir ayar için ihtiyaç duymamız halinde servis elemanı arkadaşlardan hızlı geri dönüş alabilmekteyiz. Bizim gibi özellikle Anadolu’da yerleşik faaliyet gösteren firmalar için ne kadar problemsiz bir makine, ekipman vs. olursa üretim sürecimiz o kadar verimli oluyor bunun için de performans, kalite, minimum arıza oranı olarak Star ürün alma robotlarını sektördeki herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.