Başarı Hikayeleri

Moritech Robot Ev Plastikleri Üretiminde Tüm İmkanlarıyla Meteplast’ın Yanında

Meteplast 35 yılı aşkın bir süredir Prima markası ile Bahçe Mobilyası, Stadyum Koltukları, Mutfak Eşyaları, Ev Gereçleri, Sanayi Ürünleri ve Ambalaj Malzemeleri üretiminde hizmet vermektedir. 10 yılı aşkın süredir Meteplast robotik ihtiyaçlarında Moritech’in desteğini her zaman yanında buluyor. Meteplast Yönetim Kurulu Başkan Vekili Pelin Karadeniz ile yaptığımız röportajda sorularımıza yanıt verdi.

Mete Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 35 yılı aşkın bir süredir, PRİMA markamız ile Bahçe Mobilyası, Stadyum Koltukları, Mutfak Eşyaları, Ev Gereçleri, Sanayi Ürünleri ve Ambalaj Malzemeleri üretiminde hizmet vermekteyiz. Üretimimizi en yeni teknolojiye sahip makine ve kalıplar, tecrübeli teknik kadro ve konusunda uzman personelimizle, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi normlarında gerçekleştirerek en iyi sonuçları almaktayız. Birçok Kalite Sistem Belgesi’ne sahip olan şirketimizde kalite; üretimde en son teknolojiyi tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde sunabilmektir.

Ne kadar süredir Moritech ile işbirliğiniz var?

Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir, Murat Güldökmez ile işbirliğimiz mevcut, kendisi robot süreçlerimizde ekibiyle birlikte bize hızlı, ilgi ve alakasıyla büyük katkı vermiştir. İş birliği içerisinde olduğumuz kişiler aynı zamanda bizim yakın dostlarımızdır, Murat bey de bizim için öyledir. Murat bey ve ekibi robotlarımızla ilgili herhangi bir konu olduğunda çözüm odaklı bakış açısıyla hızlı bir şekilde çözüm bulmuşlardır. Üretim yapan, ülke ekonomisine katkı sağlayan bizler gibi firmaların, her zaman daha ileri gidebilmesi için, birlikte çalıştıkları iş ortakları önemli rol oynamaktadır. Moritech bu noktada bizimle birlikte gelişen, gelişmemize katkı sağlayan bir firmadır.

Moritech firmasını tercih etmenizde neler etkili olmuştur?

Moritech firmasını tercih etmemizde ürünlerinin arkasında durmaları sebebiyle duyduğumuz güven, ilgi alaka , teknik destek, termin süresi ve kalite performansı olmuştur.

Ürün kalitesi beklentiniz nelerdi ve karşılandı mı?

Ürün kalitesi beklentimiz tarafımıza özel robot sisteminin hızlı , sorunsuz, esnek bir şekilde çalışmasıydı, beklentimiz karşılandı, ayrıca mekanik sağlamlık noktasında da memnun kaldık.

Servis kalitesi beklentileriniz nelerdi ve karşılandı mı?

Servis kalitesi beklentimiz bize hızlı dönüş yapılmasıydı, Ne zaman ulaşmak istesek, hızlı bir şekilde, gerek fiili müdahale, gerek ise telefonla müdahale de hızlı ve çözüm odaklı dönüş aldık. Dünyanın içinde bulunduğu pandemi sürecinde bile üretimimiz devam ederken, Moritech bizi bu süreçte destekleriyle yalnız bırakmadı.

Yedek parça konularında ihtiyacınız oldu mu ve olduğunda bu taleplerin yerine getirilmesi süreci size yeterli miydi?

İhtiyaçlarımız oldu, bu taleplerin yerine getirilmesi, hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlandı.

İhtiyaç duyduğunuzda gerek satış gerek servis birimine kolay ulaşabildiniz mi?

Satış birimine ve servis birimine kolay ulaşabildik. Gerekli destekleri aldık.

Moritech sizlere ürünlerini kullandığınızdan dolayı gerekli özeni gösteriyor mu?

Moritech tüm ekip olarak, bizlere her konuda gereken desteği vermekte olup, gerekli özeni göstermektedir.