DÜNYANIN GELECEĞİNİ TAYİN EDEN YÜKSEK TEKNOLOJİ

0+

Tamamlanan Robot Sayısı

0

Ülkeye ihracat

%0

Üretimde ihracat oranı

Plastik sanayi sektörüne robot ve robot yan ekipmanları üretimi gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlayan Moritech Robot aynı zamanda uluslararası robot markalarının da distribütörlüğünü başarı ile yürütmektedir.

Moritech Robot, müşterilerini iş ortağı çizgisinde değerlendirerek, müşterilerinin üretim potansiyelini en verimli şekilde arttırabilmeleri adına proje bazında yüksek teknolojiden faydalanarak robotlu üretim çözümleri sunmaktadır.

  • Tasarım

    Tasarımlarımızı proje ortaklarımızın talepleri doğrultusunda güven ve kaliteden ödün vermeden kullanıcı dostu, uzun yıllar sektöre hizmet eden, mekanik ve personel güvenliğini ön planda tutarak gerçekleştiriyoruz.

  • Çözüm Odaklı Üretim

    Proje ortaklarımız için en iyi üretimi gerçekleştirmek hedefiyle sektöründe kaliteli, güvenilir ve yenilikçi teknolojiler geliştiren firmamızın odağında daima ihtiyaçlara yönelik kalıcı çözümler üretmek vardır.

  • Hızlı Destek

    Kendi bünyemizde bulunan teknik donanım ile müşterilerimize satış sonrası da teknik destek ve yedek parça üretimi gerçekleştiriyoruz. Satış sonrası gerekli olan tüm teknik ihtiyaçlara hızlı yanıt veriyoruz.

Sürdürülebilirlik

DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN ÇALIŞMAK...

Moritech için sürdürülebilirlik, temel olarak gelecekteki yaşayabilirliği ifade eder ve iş stratejimizin ayrılmaz bir parçasını oluşturur.

Toplum için Faydalı

Temel çalışma alanımız gereği toplumsal gelişme üzerinde büyük bir etkiye sahibiz. Aynı zamanda toplumsal çerçeve koşullarına ve inovasyon dostu bir çalışma çevresine bağlıyız; bu nedenle, toplumun geleceğinin yaşanabilirliğine katkıda bulunmak ve çeşitli yollarla değer oluşturmak bizim için oldukça önemlidir.

Sorumluluk Sahibi

Sorumlu iş uygulamaları Morictech’in sürdürülebilir uyumlaştırma ilkesinin temelini oluşturur. Uyumluluk, insan kaynakları politikası, ürün yönetimi, sağlık, çevresel koruma ve güvenlik ile tedarikçi yönetimi alanlarında bu uyumlaştırmayı uygulayarak erken bir aşamada riskleri tespit edebilir ve azaltabiliriz.

Sürdürülebilir Misyon

Kurumsal stratejimiz, misyonumuzu yerine getirirken başvurduğumuz sürdürülebilirlik ilkeleri ile uyumludur. Hedefimiz, sosyal değerlere olan saygımızı korurken aynı zamanda girişimsel bir değer yaratarak şirketin başarısını sürdürmek ve artırmaktır.

değerlerimiz

YENİLİKÇİ LİDER VERİMLİ ESNEK

Yenilikçi, Lider, Verimli ve Esnek değerlerimiz “Daha İyi Bir Yaşam” misyonumuzu yerine getirme çabamızda tüm faaliyetlerimize yön verir.
click
Ekibimiz

HARİKA İŞLER MÜKEMMEL EKİPLE ÜRETİLİR

Ekibimiz pazarlama, ürün geliştirme, üretim yönetimi ve teknik destek alanlarında başarılı geçmişe sahiptir.

Moritech ailesine katılmak için insan kaynaklarındaki iş ilanlarından size uygun olan iş koluna başvuru yapabilirsiniz.

kalite politikası

Güncel Teknoloji Güvenilir Kalite

ISO 9001:2015

CE Sertifikası

Marka Tescil Belgesi

Yerli Malı Belgesi

İnovatif ürünler ve servisler geliştiren, sanayiye ve paydaşlarına değer yaratan ve dinamik bir çözüm ortağı olma misyonuna sahip Moritech Robot olarak; Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla; ürün ve hizmet kalitesinde sürekliliğin sağlanmasını kendisine hedef olarak belirlemiştir.