Bülten

Ev plastikleri üretiminin öncü firmalarından olan Demirel plastik, 2015 yılından bu yana üretim gücünü Moritech ile birlikte artırıyor.

Başarı Hikayeleri

Demirel Plastik Üretim Gücünü Moritech Robot ile Artırıyor

Türkiye’nin büyük ev plastikleri üreticilerinden biri olan ve Hobby Life markası ile tüm dünyaya ürünlerini başarıyla ihraç eden Demirel plastik, 2015 yılından bu yana üretim gücünü Moritech ile birlikte artırıyor. İstanbul Hadımköy’de bulunan 40.000 m² kapalı alana sahip, modern tesislerine 2014 yılında taşınan Demirel Plastik, 10 yıl gibi kısa sürede kaliteli üretimi ve sistemli çalışması sayesinde uluslararası platformda tanınan bir şirket olmayı başardı. Bu başarının ardında Moritech Robot olarak bulunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

“Üretimde Kalite ve Verimlilik Bizler için Her Zaman Ön Plandadır”


Demirel Plastik’in başarısının mimarı kurucu Mehmet Demirel işletmelerinin Moritech ile ilgili ilişkilerini şu şekilde ifade etmektedir;

Demirel Plastik Ailesi Olara, 1990 yılından bugüne kadar Üretimimizde; kalite ve verimlilik bizler için her zaman ön planda olmuştur. Aynı şekilde tedarikçimiz olan değerli firmalarımız bu düşünceler doğrultusunda bizlerle birlikte yürümektedirler. Moritech Robot da bu firmalar arasındaki yerini almıştır. Moritech ile 2015 yılından itibaren; kuruluş aşamasından beri ve daha öncesinde de firmanın değerli yöneticileri ile birlikte çalışma imkânımız olmuştur.

Moritech ürünlerinde kalite, servis ağı, tasarım ekibi ve marka değeri ile ön plana çıkmış olması tercih sebeplerimizin başında gelmektedir. Genel olarak bir makine yatırımında ilk yatırımın doğru belirlenmesi ne kadar önemli ise daha sonrasında gerekli olacak servis ve yedek parça ulaşılabilirliği üretimin devam etmesi açısından hayati önem taşır. Moritech; herhangi bir ihtiyaç anında gerek satış ve servis desteği gerekse yedek parça desteğinde her türlü özeni göstermektedir. Kendilerine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.