2015 yılında kurulan firmamızda; yenilikçi yaklaşımdan vazgeçmeden, çalışma ömrü uzun, kullanıcısına maksimum fayda sağlayan verimli ürünler üretmek, üretim kalitesinde farklılaşma yaratmak önceliğimizdir.

Üretimde kullanmış olduğumuz ekipmanlara yatırımlarımızı yaparak birçok yeni makine alımlarını sağladık. Uluslararası standartlara uygun tasarım ve analiz çalışmalarımızı yaptık. Yeni ürünlerimizi geliştirdik. KOSGEB tarafından desteklenen Stratejik Ürün Desteği kapsamındaki projemiz 2018 yılında onaylandı ve halen çalışmalarımız devam etmekte, 2021 yılında projemizi tamamlamayı hedeflemekteyiz.

Sistemimizin ERP altyapısına geçişi tamamlandı. Kapasite artışımızı sağlayan yeni fabrika binamızda hizmet vermeye başladık. Bu süreçte satışlarımızı artıran ve hedefe yol almamızı sağlayan Ulusal ve Uluslararası fuar organizasyonlarına katılmaya da devam etmekteyiz.

Bir yandan kendi iç yapılanmamıza yoğun mesai harcarken, yeni pazarlara açılma ve bölgesel ayak izlerimizi artırma çabaları ile öncelikli firmalar arasında yer almaktayız. İlk olarak Özbekistan ihracatıyla başlayan yurt dışı ağımız, Asya, Avrupa, Amerika, Afrika olmak üzere farklı kıtalara ve 22 ayrı ülkeye yayılmıştır. Bu başarı ve ulaştığımız hedefler hem şirketimiz, hem sektörümüz, hem de ülkemiz adına çalışma azmimizi artırmaktadır. Bunu sürdürülebilir kılmak ve uluslararası güçlü bir marka olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hızla gelişime ayak uydurduğumuz bir yılı geride bıraktık. 2025 yılında hedefimiz ülkemizde lider konumda olmaktır. Bu hedef yeni iş alanları geliştirmek, iş fırsatlarımızı ve satış ağımızı yeni ortaya çıkan alanlara genişletmeyi ve ön sıralarda yer almayı da içermektedir.

Ürünlerimizde yeşil teknoloji kullanmakta ve enerji verimliliği ile birlikte çağın teknolojisine taşımaktayız. Güvenilirliği sağlamak bizi; iş etiği, iş sağlığı ve iş güvenliğini geliştirmeye ve stratejilerimizi proaktif bir yaklaşımla şekillendirmeye, yatırım olanaklarını değerlendirmeye, öngörüye dayanan disiplinli çalışmaya sevk etmektedir.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da cesaret, tutku ve sorumlulukla ülkemizi ve sektörümüzü dünyada gururla temsil edeceğiz. Bunun için sürekli gelişimizi sağlayan müşterilerimizin desteği ve çalışanlarımızın özel çabalarına teşekkür ederim.

Yönetim Kurulu Başkanı
M. Murat GÜLDÖKMEZ